Kancelaria Eventus zawdzięcza sukces swoim pracownikom. Najwyższa jakość oferowanych usług wynika z ich specjalistycznej wiedzy, energicznego działania, skuteczności, profesjonalizmowi, miłej obsługi i zrozumienia potrzeb Poszkodowanych.

Opinie klientów

K
29 września 2019
Z wielką radością chciałabym podziękować firmie Eventus, wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do uzyskania tak wysokiego odszkodowania. Będę polecać Waszą firmę, iż jestem przekonana o Waszej perfekcji i lojalności wobec pokrzywdzonego.
Ewa Tomaszewska
30 lipca 2019
Bardzo gorąco dziękuję za miłą współpracę z Państwa biurem odszkodowań. Nie znajduję słów uznania, ogromnie jestem zadowolona i będę polecać Państwa biuro w każdej jednej nadarzającej się sprawie. Jeszcze raz ogromne podziękowanie dla całego zespołu biura i życzę dalszej tak dobrej działalności dla ludzi poszkodowanych. Serdecznie pozdrawiam cały zespół i życzę dużo zdrowia, bo to jest najważniejsze.
Teresa Miesojed
16 lipca 2019
Z wielką przyjemnością dziękuję wszystkim z EVENTUS za pomoc. Jest to firma w której pracują sami profesjonaliści. Są to osoby rzetelne, doświadczone i odpowiedzialne z wysokim poziomem wiedzy. Ich fachowością, starannością i wiarygodnością jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam każdemu!
Elżbieta Rybak
10 czerwca 2019
W 2018 r. zwróciłem się do firmy EVENTUS z prośbą o pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Sprawa ciągnęła się kilka miesięcy, ze swej strony musiałem tylko raz stawić się przed lekarzem orzecznikiem w PZU w pobliskim mieście. W maju 2019 r. uzyskałem dodatkowe odszkodowanie za co jestem wdzięczny firmie EVENTUS i mogę ją z czystym sumieniem polecić wszystkim zainteresowanym dochodzeniem swoich słusznych uprawnień.
Krzysztof Kida
9 marca 2019
Pragnę wyrazić szczerą i głęboką wdzięczność firmie Eventus za profesjonalne załatwienie sprawy. Cieszę się z osiągniętego celu, gdyż sam nie byłem w stanie uzyskać otrzymanego odszkodowania, dlatego będę polecał Waszą firmę krewnym, znajomym a także innym osobom szukającym pomocy.
Henryk Suchomski
17 grudnia 2018
W pełni profesjonalna obsługa. Rzetelność w wykonywaniu swoich zadań. Kontakt z klientem na wysokim poziomie. Dziękuję za pozytywne zakończenie mojej sprawy. Jak będzie możliwość to na pewno polecę Państwa usługi. Z miłym pozdrowieniem,
Damian Blejder

Media o nas

M

Dobre pieniądze z kodeksu

Pracownik, który pracował na czarno zginął na budowie. Jego rodzinie nie należy się odszkodowanie.

Pracownik, który ulegnie wypadkowi przy pracy, może domagać się dodatkowego odszkodowania. Musi je wypłacić pracodawca lub jego ubezpieczyciel.

Po wypadku walcz o swoje – Wypłaty odszkodowań

Czasem z niewiedzy, a czasem dla świętego spokoju ofiary wypadków rezygnują z tzw. odszkodowania osobowego. Zupełnie niesłusznie, bo do wzięcia jest kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

– Poszkodowany w starciu z firmą ubezpieczeniową jest na słabszej pozycji. Ludzie nie wiedzą, że mogą starać się o zadośćuczynienie albo zniechęcają się, kiedy ubezpieczyciel odrzuca roszczenie i wskazuje możliwość dalszego dochodzenia odszkodowania tylko na drodze sądowej – mówi Maciej Tabuła z bydgoskiej kancelarii „Cesja”. – Towarzystwa ubezpieczeniowe nagminnie zaniżają też kwoty odszkodowań. Z naszych obserwacji wynika, że odszkodowania za mienie są często dwukrotnie niższe, a w szkodach osobowych nawet pięciokrotnie niższe – alarmuje.

Referencje

R