Kancelaria Eventus zawdzięcza sukces swoim pracownikom. Najwyższa jakość oferowanych usług wynika z ich specjalistycznej wiedzy, energicznego działania, skuteczności, profesjonalizmowi, miłej obsługi i zrozumienia potrzeb Poszkodowanych.

Opinie klientów

K
9 marca 2019
Pragnę wyrazić szczerą i głęboką wdzięczność firmie Eventus za profesjonalne załatwienie sprawy. Cieszę się z osiągniętego celu, gdyż sam nie byłem w stanie uzyskać otrzymanego odszkodowania, dlatego będę polecał Waszą firmę krewnym, znajomym a także innym osobom szukającym pomocy.
Henryk Suchomski
17 grudnia 2018
W pełni profesjonalna obsługa. Rzetelność w wykonywaniu swoich zadań. Kontakt z klientem na wysokim poziomie. Dziękuję za pozytywne zakończenie mojej sprawy. Jak będzie możliwość to na pewno polecę Państwa usługi. Z miłym pozdrowieniem,
Damian Blejder
10 grudnia 2018
Firma jest wiarygodna, współpraca układała się bardzo dobrze. Właściciel Pan Paweł Zajchowski wraz z pracownicami podeszli do mojej szkody z pełną odpowiedzialnością, szczegółowo i ze zrozumieniem. Za wszystko bardzo dziękuję i życzę tak uczciwego dalszego służenia poszkodowanym przez los.
Maria Machnikowska
19 września 2018
Dzięki kancelarii Eventus dostałam odszkodowanie osobowe w wyniku urazu biodra, którego doznałam w trakcie wypadku autobusu. Początkowo starałam się o odszkodowanie samodzielnie, jednak z negatywnym skutkiem. Pomoc w dochodzeniu odszkodowania, którą otrzymałam od kancelarii prawnej Eventus okazała się bardzo cenna.
Klementyna Sokołowska
7 lipca 2018
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Państwem. Dzięki Wam otrzymałam odszkodowanie, o którym mogłam tylko pomarzyć. Uważam, że takie firmy są potrzebne. Będę polecać Państwa usługi z przyjemnością. Dziękuję za fachową, pełną profesjonalizmu i miłą współpracę.
Violetta Raunest
12 maja 2018
Nie wierzyłem, że cokolwiek można dostać za darmo. Odszkodowanie jakie otrzymałem przerosło moje oczekiwania. Spokojnie mogłem poddać się leczeniu nie martwiąc się o pieniądze.
Krzysztof Benderek

Media o nas

M

Dobre pieniądze z kodeksu

Pracownik, który pracował na czarno zginął na budowie. Jego rodzinie nie należy się odszkodowanie.

Pracownik, który ulegnie wypadkowi przy pracy, może domagać się dodatkowego odszkodowania. Musi je wypłacić pracodawca lub jego ubezpieczyciel.

Po wypadku walcz o swoje – Wypłaty odszkodowań

Czasem z niewiedzy, a czasem dla świętego spokoju ofiary wypadków rezygnują z tzw. odszkodowania osobowego. Zupełnie niesłusznie, bo do wzięcia jest kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

– Poszkodowany w starciu z firmą ubezpieczeniową jest na słabszej pozycji. Ludzie nie wiedzą, że mogą starać się o zadośćuczynienie albo zniechęcają się, kiedy ubezpieczyciel odrzuca roszczenie i wskazuje możliwość dalszego dochodzenia odszkodowania tylko na drodze sądowej – mówi Maciej Tabuła z bydgoskiej kancelarii „Cesja”. – Towarzystwa ubezpieczeniowe nagminnie zaniżają też kwoty odszkodowań. Z naszych obserwacji wynika, że odszkodowania za mienie są często dwukrotnie niższe, a w szkodach osobowych nawet pięciokrotnie niższe – alarmuje.

Referencje

R