Kancelaria Eventus zawdzięcza sukces swoim pracownikom. Najwyższa jakość oferowanych usług wynika z ich specjalistycznej wiedzy, energicznego działania, skuteczności, profesjonalizmowi, miłej obsługi i zrozumienia potrzeb Poszkodowanych.

Opinie klientów

K
29 grudnia 2014
Ubezpieczyciel nie wypłacił mi odszkodowania za utratę wartości pojazdu po naprawie, tłumacząc że nie ma ku temu podstaw. Po interwencji prawników z Eventus zwrócono mi również kwotę utraty wartości po naprawie, bowiem jego wartość rynkowa po kolizji zmalała.
Jan Tokarz
19 grudnia 2014
Dziękuje bardzo za pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Wszystko odbyło się sprawnie i profesjonalnie, bez zbędnych spotkań. Kwota odszkodowania okazała się naprawdę słuszną.
Agnieszka Polczyk
19 grudnia 2014
Prawnicy z Eventus sprawnie i szybko wykonali swoją pracę. Na każdym etapie sprawy wyjaśniali mi jaki będzie następny krok. Będę polecać was mojej rodzinie i znajomym. Dziękuję.
Tadeusz Ulechowski
11 listopada 2014
Nie wierzyłem, że należy mi się jakiekolwiek odszkodowanie. Ubezpieczyciel nie udzielił mi prawidłowych informacji. Przypadkiem dowiedziałem się o Eventus. Skierowanie do Was sprawy to był najlepszy krok. Teraz nie muszę się o nic martwić. Mam pieniądze na rehabilitację i nie tylko. Pozdrawiam
Mariusz Okoniewski
19 lipca 2014
Dzięki kancelarii Eventus dostałam odszkodowanie osobowe w wyniku urazu biodra, którego doznałam w trakcie wypadku autobusu. Początkowo starałam się o odszkodowanie samodzielnie, jednak z negatywnym skutkiem. Pomoc w dochodzeniu odszkodowania, którą otrzymałam od kancelarii prawnej Eventus okazała się bardzo cenna.
Klementyna Sokołowska
15 marca 2014
Wszystko załatwiliśmy za pomocą internetu i poczty. Na każdym etapie sprawy prawnicy z Eventus informowali mnie o postępie. Jestem bardzo zadowolona.
Iwona Marsk

Media o nas

M

Dobre pieniądze z kodeksu

Pracownik, który pracował na czarno zginął na budowie. Jego rodzinie nie należy się odszkodowanie.

Pracownik, który ulegnie wypadkowi przy pracy, może domagać się dodatkowego odszkodowania. Musi je wypłacić pracodawca lub jego ubezpieczyciel.

Po wypadku walcz o swoje – Wypłaty odszkodowań

Czasem z niewiedzy, a czasem dla świętego spokoju ofiary wypadków rezygnują z tzw. odszkodowania osobowego. Zupełnie niesłusznie, bo do wzięcia jest kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

– Poszkodowany w starciu z firmą ubezpieczeniową jest na słabszej pozycji. Ludzie nie wiedzą, że mogą starać się o zadośćuczynienie albo zniechęcają się, kiedy ubezpieczyciel odrzuca roszczenie i wskazuje możliwość dalszego dochodzenia odszkodowania tylko na drodze sądowej – mówi Maciej Tabuła z bydgoskiej kancelarii „Cesja”. – Towarzystwa ubezpieczeniowe nagminnie zaniżają też kwoty odszkodowań. Z naszych obserwacji wynika, że odszkodowania za mienie są często dwukrotnie niższe, a w szkodach osobowych nawet pięciokrotnie niższe – alarmuje.

Referencje

R